środa, 13 stycznia 2010

TAJNE / POUFNE

Kochani,

Mimo tego, że eat after rading w języku angielskim jest synonimem trzymania czegoś w tajemnicy, 11.01.2010 o godzinie 21.19 wysłałem zgłoszenie do konkursu Blog Roku 2009 w kategorii "Ja i moje życie". Uważałem, że ta kategoria pasuje najbardziej. Niestety po posiedzeniu Szanownego Jury, mój blog przesunięto do kategorii "Moje pasje i zainteresowania". W związku z tym, jestem zmuszony konkurować z kilkoma blogami, które podziwiam i szanuję.

Życzę wszystkim uczestnikom konkursu a szczególnie współzawodnikom w kategorii zwycięstwa:)

Żeby nie zostać posądzonym o hipokryzję zachęcam wszystkich, którym odpowiada mój styl opowiadania i gotowania do oddania głosu na eat after reading.

Zrób to wysyłając sms-a o treści A01322 ( A jak Arek zero-jeden-trzy-dwa-dwa bez spacji) na numer 7144. Koszt SMS to 1,22 zł brutto (dochód zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych). Termin wysyłania sms-ów upływa 21.01.2010.Uwaga dla tych, którzy bardzo mnie lubią! Niestety z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na dany blog. Ponowne zagłosowanie na ten sam blog nie jest możliwe. Można jednak głosować – z wykorzystaniem tego samego numeru telefonu – na inne blogi biorące udział w Konkursie.

Dziękuję i pozdrawiam

Arek

4 komentarze:

Czyprak Antoni pisze...

Ja tam od razu wysłałem. Życzę powodzenia.

Polka pisze...

Arku powodzenia! :)

arek pisze...

Antoni, Poleczko,
dziekuje Wam bardzo i nawzajem!:)

fellunia pisze...

A, zagłosowałam. Powodzenia!